29,836
edits
ArcToraphim (talk | contribs) mNo edit summary |
ArcToraphim (talk | contribs) m (→Pokémon) |
||
Line 768: | Line 768: | ||
| Falkner & {{p|Raikou}} | | Falkner & {{p|Raikou}} | ||
|- | |- | ||
| style="background: #eef;" | | | style="background: #eef;" | Eolianshipping | ||
| Falkner & {{p|Togekiss}} | |||
|- | |||
| style="background: #eef;" | Saintshipping | |||
| Falkner & {{p|Togetic}} | | Falkner & {{p|Togetic}} | ||
|- | |- |
edits