51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Hariyama) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Great Encounters|Hariyama|41}} || {{e|Fighting}} || 38 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Great Encounters}} || 41/106 | | {{TCG ID|Great Encounters|Hariyama|41}} || {{e|Fighting}} || 38 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Great Encounters}} || 41/106 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Advent of Arceus|Kabutops|53}} || {{e|Fighting}} || 42 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Advent of Arceus}} || 053/090 | |||
|} | |} | ||
edits