51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Makuhita) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Great Encounters|Makuhita|78}} || {{e|Fighting}} || 15 || {{rar|Common}} || {{TCG|Great Encounters}} || 78/106 | | {{TCG ID|Great Encounters|Makuhita|78}} || {{e|Fighting}} || 15 || {{rar|Common}} || {{TCG|Great Encounters}} || 78/106 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Advent of Arceus|Makuhita|52}} || {{e|Fighting}} || 21 || {{rar|Common}} || {{TCG|Advent of Arceus}} || 052/090 | |||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|296}} | {{tcgpkmndisambig|296}} |
edits