51,133
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
!Set no. | !Set no. | ||
|- | |- | ||
| rowspan=3 | {{TCG ID|Fossil|Kabutops|9}} || rowspan=3 | {{e|Fighting}} || rowspan=3 | 30 || | | rowspan=3 | {{TCG ID|Fossil|Kabutops|9}} || rowspan=3 | {{e|Fighting}} || rowspan=3 | 30 || {{rar|Rare Holo}} || rowspan=2 | {{TCG|Fossil}} || 9/62 | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | {{rar|Rare}} || 24/62 | | rowspan=2 | {{rar|Rare}} || 24/62 | ||
Line 21: | Line 21: | ||
| {{TCG|Legendary Collection}} || 27/110 | | {{TCG|Legendary Collection}} || 27/110 | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | {{TCG ID|Neo Discovery|Kabutops|6}} || rowspan=2 | {{e|Water}} || rowspan=2 | 42 || | | rowspan=2 | {{TCG ID|Neo Discovery|Kabutops|6}} || rowspan=2 | {{e|Water}} || rowspan=2 | 42 || {{rar|Rare Holo}} || rowspan=2 | {{TCG|Neo Discovery}} || 6/75 | ||
|- | |- | ||
| {{rar|Rare}} || 25/75 | | {{rar|Rare}} || 25/75 | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | {{TCG ID|Skyridge|Kabutops|H13}} || rowspan=2 | {{e|Fighting}} || rowspan=3 | - || | | rowspan=2 | {{TCG ID|Skyridge|Kabutops|H13}} || rowspan=2 | {{e|Fighting}} || rowspan=3 | - || {{rar|Rare Holo}} || rowspan=3 | {{TCG|Skyridge}} || H13/H32 | ||
|- | |- | ||
| {{rar|Rare}} || 14/144 | | {{rar|Rare}} || 14/144 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Skyridge|Kabutops|150}} || {{e|Colorless}} || | | {{TCG ID|Skyridge|Kabutops|150}} || {{e|Colorless}} || {{rar|Rare Holo}} || 150/144 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|EX Legend Maker|Kabutops|7}} || {{e|Fighting}} || - || | | {{TCG ID|EX Legend Maker|Kabutops|7}} || {{e|Fighting}} || - || {{rar|Rare Holo}} || {{TCG|EX Legend Maker}} || 7/92 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|EX Holon Phantoms|Kabutops δ|9}} || {{e|Lightning}} || - || | | {{TCG ID|EX Holon Phantoms|Kabutops δ|9}} || {{e|Lightning}} || - || {{rar|Rare Holo}} || {{TCG|EX Holon Phantoms}} || 9/110 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|EX Power Keepers|Kabutops|10}} || {{e|Fighting}} || - || | | {{TCG ID|EX Power Keepers|Kabutops|10}} || {{e|Fighting}} || - || {{rar|Rare Holo}} || {{TCG|EX Power Keepers}} || 10/108 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Majestic Dawn|Kabutops|6}} || {{e|Fighting}} || 56 || | | {{TCG ID|Majestic Dawn|Kabutops|6}} || {{e|Fighting}} || 56 || {{rar|Rare Holo}} || {{TCG|Majestic Dawn}} || 6/100 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Advent of Arceus|Kabutops|50}} || {{e|Fighting}} || 59 || {{rar|Rare Holo}} || {{TCG|Advent of Arceus}} || 050/090 | |||
|} | |} | ||
Line 79: | Line 81: | ||
!Set no. | !Set no. | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Neo Destiny|Shining Kabutops|108}} || {{e|Fighting}} || 40 || | | {{TCG ID|Neo Destiny|Shining Kabutops|108}} || {{e|Fighting}} || 40 || {{rar|SuperRare Holo}} || {{TCG|Neo Destiny}} || 108/105 | ||
|} | |} | ||
Line 93: | Line 95: | ||
!Set no. | !Set no. | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|EX Sandstorm|Kabutops ex|97}} || {{e|Water}} || - || | | {{TCG ID|EX Sandstorm|Kabutops ex|97}} || {{e|Water}} || - || {{rar|Rare Holo ex}} || {{TCG|EX Sandstorm}} || 97/100 | ||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|141}} | {{tcgpkmndisambig|141}} |
edits