51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Snorunt) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Mysterious Treasures|Snorunt|100}} || {{e|Water}} || 14 || {{rar|Common}} || {{TCG|Mysterious Treasures}} || 100/123 | | {{TCG ID|Mysterious Treasures|Snorunt|100}} || {{e|Water}} || 14 || {{rar|Common}} || {{TCG|Mysterious Treasures}} || 100/123 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Advent of Arceus|Snorunt|26}} || {{e|Water}} || 16 || {{rar|Common}} || {{TCG|Advent of Arceus}} || 026/090 | |||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|361}} | {{tcgpkmndisambig|361}} |
edits