20
edits
LightBrawler (talk | contribs) No edit summary |
LightBrawler (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 33: | Line 33: | ||
| align=center | [[Image:251.png]]<br>[[Celebi]] | | align=center | [[Image:251.png]]<br>[[Celebi]] | ||
| align=center | [[Image:303.png]]<br>[[Mawile]] | | align=center | [[Image:303.png]]<br>[[Mawile]] | ||
| align=center | [[Image: | | align=center | [[Image:380.png]]<br>[[Latias]] | ||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:385.png]]<br>[[Jirachi]] | | align=center | [[Image:385.png]]<br>[[Jirachi]] | ||
| align=center | [[Image:386.png]]<br>[[Deoxys]] | | align=center | [[Image:386.png]]<br>[[Deoxys]] | ||
Line 41: | Line 40: | ||
| align=center | [[Image:474.png]]<br>[[Porygon-Z]] | | align=center | [[Image:474.png]]<br>[[Porygon-Z]] | ||
| align=center | [[Image:477.png]]<br>[[Dusknoir]] | | align=center | [[Image:477.png]]<br>[[Dusknoir]] | ||
| align=center | [[Image:490.png]]<br>[[Manaphy]] | |||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:491.png]]<br>[[Darkrai]] | | align=center | [[Image:491.png]]<br>[[Darkrai]] | ||
| align=center | [[Image:492.png]]<br>[[Shaymin]] | | align=center | [[Image:492.png]]<br>[[Shaymin]] | ||
| align=center | [[Image:493.png]]<br>[[Arceus]] | | align=center | [[Image:493.png]]<br>[[Arceus]] | ||
|} | |||
==In Emerald (To Be Transfered To Diamond== | |||
{|border="1" style="border" 1px solid white; border-collapse: collapse;" width=327px cellspacing="0" | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:312.png]]<br>[[Minun]] | |||
|} | |} |
edits