51,133
edits
m (Reverting yesterday's edits; evolution stage misinterpreted) |
m (→Nosepass) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Legends Awakened|Nosepass|109}} || {{e|Fighting}} || 15 || {{rar|Common}} || {{TCG|Legends Awakened}} || 109/146 | | {{TCG ID|Legends Awakened|Nosepass|109}} || {{e|Fighting}} || 15 || {{rar|Common}} || {{TCG|Legends Awakened}} || 109/146 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Platinum|Nosepass|84}} || {{e|Fighting}} || 10 || {{rar|Common}} || {{TCG|Platinum}} || 84/127 | |||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|299}} | {{tcgpkmndisambig|299}} |
edits