13,937
edits
(→First leg: fixing:some of these Pokémon are owned by trainers.) |
|||
Line 82: | Line 82: | ||
| align=center | [[Image:319.png]]<br>{{p|Sharpedo}} | | align=center | [[Image:319.png]]<br>{{p|Sharpedo}} | ||
| align=center | [[Image:160.png]]<br>{{p|Feraligatr}} | | align=center | [[Image:160.png]]<br>{{p|Feraligatr}} | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:131.png]]<br>{{p|Lapras}} | | align=center | [[Image:131.png]]<br>{{p|Lapras}} | ||
| align=center | [[Image:419.png]]<br>{{p|Floatzel}} | | align=center | [[Image:419.png]]<br>{{p|Floatzel}} | ||
| align=center | [[Image:129.png]]<br>{{p|Magikarp}} | |||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:073.png]]<br>{{p|Tentacruel}} | | align=center | [[Image:073.png]]<br>{{p|Tentacruel}} | ||
| align=center | [[Image:320.png]]<br>{{p|Wailmer}} | | align=center | [[Image:320.png]]<br>{{p|Wailmer}} | ||
Line 94: | Line 94: | ||
| align=center | [[Image:184.png]]<br>{{p|Azumarill}} | | align=center | [[Image:184.png]]<br>{{p|Azumarill}} | ||
| align=center | [[Image:062.png]]<br>{{p|Poliwrath}} | | align=center | [[Image:062.png]]<br>{{p|Poliwrath}} | ||
|} | |} | ||
edits