13,937
edits
(→Trivia) |
|||
Line 49: | Line 49: | ||
| align=center | [[Image:096.png]]<br>{{p|Drowzee}} | | align=center | [[Image:096.png]]<br>{{p|Drowzee}} | ||
| align=center | [[Image:012.png]]<br>{{p|Butterfree}} | | align=center | [[Image:012.png]]<br>{{p|Butterfree}} | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:325.png]]<br>{{p|Spoink}} | |||
| align=center | [[Image:319.png]]<br>{{p|Sharpedo}} | |||
| align=center | [[Image:088.png]]<br>{{p|Dodrio}} | |||
| align=center | [[Image:095.png]]<br>{{p|Onix}} | |||
| align=center | [[Image:131.png]]<br>{{p|Lapras}} | |||
| align=center | [[Image:160.png]]<br>{{p|Feraligatr}} | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:450.png]]<br>{{p|Hippowdon}} | |||
| align=center | [[Image:458.png]]<br>{{p|Mantyke}} | |||
| align=center | [[Image:051.png]]<br>{{p|Dugtrio}} | |||
| align=center | [[Image:168.png]]<br>{{p|Ariados}} | |||
| align=center | [[Image:419.png]]<br>{{p|Floatzel}} | |||
| align=center | [[Image:129.png]]<br>{{p|Magikarp}} | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:113.png]]<br>{{p|Chansey}} | |||
| align=center | [[Image:323.png]]<br>{{p|Camerupt}} | |||
| align=center | [[Image:009.png]]<br>{{p|Blastoise}} | |||
| align=center | [[Image:452.png]]<br>{{p|Drapion}} | |||
| align=center | [[Image:217.png]]<br>{{p|Ursaring}} | |||
| align=center | [[Image:128.png]]<br>{{p|Tauros}} | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:275.png]]<br>{{p|Shiftry}} | |||
| align=center | [[Image:445.png]]<br>{{p|Garchomp}} | |||
| align=center | [[Image:405.png]]<br>{{p|Luxray}} | |||
| align=center | [[Image:024.png]]<br>{{p|Arbok}} | |||
| align=center | [[Image:072.png]]<br>{{p|Tentacruel}} | |||
| align=center | [[Image:320.png]]<br>{{p|Wailmer}} | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:260.png]]<br>{{p|Swampert}} | |||
| align=center | [[Image:130.png]]<br>{{p|Gyarados}} | |||
| align=center | [[Image:184.png]]<br>{{p|Azumarill}} | |||
| align=center | [[Image:062.png]]<br>{{p|Poliwrath}} | |||
| align=center | [[Image:120.png]]<br>{{p|Staryu}} | |||
| align=center | [[Image:183.png]]<br>{{p|Marill}} | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:301.png]]<br>{{p|Delcatty}} | |||
| align=center | [[Image:094.png]]<br>{{p|Gengar}} | |||
| align=center | [[Image:010.png]]<br>{{p|Caterpie}} | |||
| align=center | [[Image:181.png]]<br>{{p|Ampharos}} | |||
| align=center | [[Image:164.png]]<br>{{p|Noctowl}} | |||
| align=center | [[Image:102.png]]<br>{{p|Exeggcute}} | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:215.png]]<br>{{p|Sneasel}} | |||
| align=center | [[Image:239.png]]<br>{{p|Elekid}} | |||
| align=center | [[Image:306.png]]<br>{{p|Aggron}} | |||
| align=center | [[Image:167.png]]<br>{{p|Spinarak}} | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
edits