184
edits
m (→Paul) |
m (→Paul) |
||
Line 47: | Line 47: | ||
| align=center | [[Image:Spr 4d 430.png]]<br>[[Paul's Honchkrow|Honchkrow]] | | align=center | [[Image:Spr 4d 430.png]]<br>[[Paul's Honchkrow|Honchkrow]] | ||
| align=center | [[Image:Spr 4d 461 m.png]]<br>[[Paul's Weavile|Weavile]] | | align=center | [[Image:Spr 4d 461 m.png]]<br>[[Paul's Weavile|Weavile]] | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:Spr 4d 217 m.png]]<br>[[Paul's Ursaring|Ursaring]] | | align=center | [[Image:Spr 4d 217 m.png]]<br>[[Paul's Ursaring|Ursaring]] | ||
| align=center | [[Image:Spr 4p 472.png]]<br>[[Paul's Gliscor|Gliscor]] | | align=center | [[Image:Spr 4p 472.png]]<br>[[Paul's Gliscor|Gliscor]] | ||
| align=center | [[Image:Spr 4d 467.png]]<br>[[Paul's Magmar|Magmortar]] | | align=center | [[Image:Spr 4d 467.png]]<br>[[Paul's Magmar|Magmortar]] | ||
| align=center | [[Image:464 f.png]]<br>[[Rhyperior]] | | align=center | [[Image:464 f.png]]<br>[[Rhyperior]] |
edits