5,080
edits
Line 47: | Line 47: | ||
| class="l" | {{TCG ID|Secret Wonders|Gardevoir LV.X|131}} | | class="l" | {{TCG ID|Secret Wonders|Gardevoir LV.X|131}} | ||
| class="l" | {{TCG|Secret Wonders}} | | class="l" | {{TCG|Secret Wonders}} | ||
|- | |||
| class="l" | {{TCG|Flygon}} | |||
| class="c" | {{e|Colorless}} | |||
| class="l" | Flygon LV.X | |||
| class="l" | {{TCG|Bonds to the End of Time}} | |||
|- | |- | ||
| class="l" | {{TCG|Torterra}} | | class="l" | {{TCG|Torterra}} | ||
Line 67: | Line 72: | ||
| class="l" | {{TCG ID|DP Promo|Infernape LV.X|10}} | | class="l" | {{TCG ID|DP Promo|Infernape LV.X|10}} | ||
| class="l" | {{TCG|DP Black Star Promos}} | | class="l" | {{TCG|DP Black Star Promos}} | ||
|- | |||
| class="l" | {{TCG|Infernape}} | |||
| class="c" | {{e|Fire}} | |||
| class="l" | Infernape 4 LV.X | |||
| class="l" | {{TCG|Infernape vs Gallade SP Deck Kit}} | |||
|- | |- | ||
| class="l" | {{TCG|Empoleon}} | | class="l" | {{TCG|Empoleon}} | ||
Line 77: | Line 87: | ||
| class="l" | {{TCG ID|DP Promo|Empoleon LV.X|11}} | | class="l" | {{TCG ID|DP Promo|Empoleon LV.X|11}} | ||
| class="l" | {{TCG|DP Black Star Promos}} | | class="l" | {{TCG|DP Black Star Promos}} | ||
|- | |||
| class="l" | {{TCG|Luxray}} | |||
| class="c" | {{e|Lightning}} | |||
| class="l" | Luxray GL LV.X | |||
| class="l" | {{TCG|Bonds to the End of Time}} | |||
|- | |||
| class="l" | {{TCG|Mismagius}} | |||
| class="c" | {{e|Psychic}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|DPt-P" Promo|Mismagius GL LV.X|11}} | |||
| class="l" | {{TCG|"DPt-P" Promotional cards}} | |||
|- | |- | ||
| class="l" | {{TCG|Honchkrow}} | | class="l" | {{TCG|Honchkrow}} | ||
Line 163: | Line 183: | ||
| class="l" | {{TCG|"DP-P" Promotional cards}} | | class="l" | {{TCG|"DP-P" Promotional cards}} | ||
|- | |- | ||
| class="l" | {{TCG|Gallade}} | |||
| class="c" | {{e|Psychic}} | |||
| class="l" | Gallade 4 LV.X | |||
| class="l" | {{TCG|Infernape vs Gallade SP Deck Kit}} | |||
|- | |- | ||
| class="l" | {{TCG|Dusknoir}} | | class="l" | {{TCG|Dusknoir}} |
edits