7,644
edits
Line 835: | Line 835: | ||
|align="center"|— | |align="center"|— | ||
|align="center"|1,059,860 | |align="center"|1,059,860 | ||
|- | |||
|height=2px bgcolor="#ABCDEF" colspan="10" | | |||
|height=2px bgcolor="#FF0000" colspan="1" | | |||
|height=2px bgcolor="#F08030" colspan="1" | | |||
|height=2px bgcolor="#F8D030" colspan="1" | | |||
|height=2px bgcolor="#6890F0" colspan="1" | | |||
|height=2px bgcolor="#78C850" colspan="1" | | |||
|height=2px bgcolor="#F85888" colspan="1" | | |||
|height=2px bgcolor="#ABCDEF" colspan="2" | | |||
|- | |||
|- | |||
|align="center" rowspan="2" |[[Image:Ani019MS.png]] | |||
|align="center"|{{p|Rattata}} | |||
|align="center"|Mouse Pokémon | |||
|align="center" rowspan="2"|— | |||
|align="center" rowspan="2"|#020 {{p|Raticate}}<br><small>lvl 20</small> | |||
|align="center" style="background: #{{normal color}};"|Normal | |||
|align="center"|1'00<nowiki>''</nowiki> | |||
|align="center" rowspan="2" |[[Image:Body08.png]] | |||
|align="center" rowspan="2" |[[Image:F019.png]] | |||
|align="center"|255 | |||
|align="center"|30 | |||
|align="center"|56 | |||
|align="center"|35 | |||
|align="center"|25 | |||
|align="center"|35 | |||
|align="center"|72 | |||
|align="center"|Ground | |||
|align="center"|3,840 | |||
|- | |||
|align="center"|#019 | |||
|align="center"|1♀ : 1♂ | |||
|align="center" style="background: #FFFFFF;"|— | |||
|align="center"|7.7 lbs | |||
|align="center"|57 | |||
|align="center" colspan="3" |Run Away | |||
|align="center" colspan="3" |Guts | |||
|align="center"|— | |||
|align="center"|1,000,000 | |||
|- | |||
|height=2px bgcolor="#ABCDEF" colspan="10" | | |||
|height=2px bgcolor="#FF0000" colspan="1" | | |||
|height=2px bgcolor="#F08030" colspan="1" | | |||
|height=2px bgcolor="#F8D030" colspan="1" | | |||
|height=2px bgcolor="#6890F0" colspan="1" | | |||
|height=2px bgcolor="#78C850" colspan="1" | | |||
|height=2px bgcolor="#F85888" colspan="1" | | |||
|height=2px bgcolor="#ABCDEF" colspan="2" | | |||
|- | |||
|- | |||
|align="center" rowspan="2" |[[Image:Ani020MS.png]] | |||
|align="center"|{{p|Raticate}} | |||
|align="center"|Mouse Pokémon | |||
|align="center" rowspan="2"|#019 {{p|Rattata}}<br><small>Unevolved</small> | |||
|align="center" rowspan="2"|— | |||
|align="center" style="background: #{{normal color}};"|Normal | |||
|align="center"|2'04<nowiki>''</nowiki> | |||
|align="center" rowspan="2" |[[Image:Body08.png]] | |||
|align="center" rowspan="2" |[[Image:F020.png]] | |||
|align="center"|127 | |||
|align="center"|55 | |||
|align="center"|81 | |||
|align="center"|60 | |||
|align="center"|50 | |||
|align="center"|70 | |||
|align="center"|97 | |||
|align="center"|Ground | |||
|align="center"|3,840 | |||
|- | |||
|align="center"|#020 | |||
|align="center"|1♀ : 1♂ | |||
|align="center" style="background: #FFFFFF;"|— | |||
|align="center"|40.8 lbs | |||
|align="center"|116 | |||
|align="center" colspan="3" |Run Away | |||
|align="center" colspan="3" |Guts | |||
|align="center"|— | |||
|align="center"|1,000,000 | |||
|- | |- | ||
|height=2px bgcolor="#ABCDEF" colspan="10" | | |height=2px bgcolor="#ABCDEF" colspan="10" | |
edits