51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Kricketune) |
||
Line 16: | Line 16: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Mysterious Treasures|Kricketune|27}} || {{e|Grass}} || 38 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Mysterious Treasures}} || 27/123 | | {{TCG ID|Mysterious Treasures|Kricketune|27}} || {{e|Grass}} || 38 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Mysterious Treasures}} || 27/123 | ||
|- | |||
| <!--{{TCG ID|Galactic's Conquest|-->Kricketune<!--|??}}--> || {{e|Grass}} || 46 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Galactic's Conquest}} || ??/?? | |||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|402}} | {{tcgpkmndisambig|402}} |
edits