51,133
edits
ElectAbuzzzz (talk | contribs) (New page: {{TCGPokémonPrevNext | prev=Silcoon | next=Cascoon }} '''{{p|Beautifly}}''' is a Pokémon in the {{g|Trading Card Game}}. Specifically, there are many individual {{g|card}}s which fe...) |
mNo edit summary |
||
Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Diamond & Pearl|Beautifly|19}} || {{e|Grass}} || 29 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Diamond & Pearl}} || 19/130 | | {{TCG ID|Diamond & Pearl|Beautifly|19}} || {{e|Grass}} || 29 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Diamond & Pearl}} || 19/130 | ||
|- | |||
| <!--{{TCG ID|Galactic's Conquest|-->Beautifly<!--|??}}--> || {{e|Grass}} || 37 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Galactic's Conquest}} || ??/?? | |||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | {{TCG ID|POP Series 1|Beautifly|6}} || rowspan=2 | {{e|Grass}} || rowspan=2 | - || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|POP Series 1}} || 6/17 | | rowspan=2 | {{TCG ID|POP Series 1|Beautifly|6}} || rowspan=2 | {{e|Grass}} || rowspan=2 | - || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|POP Series 1}} || 6/17 |
edits