2,061
edits
Mr. Charlie (talk | contribs) |
Mr. Charlie (talk | contribs) |
||
Line 48: | Line 48: | ||
{|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=600px cellspacing="0" | {|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=600px cellspacing="0" | ||
|- | |- | ||
| align=center colspan=3 | [[Image:252.png]] → [[Image:253.png]] → [[Image:254.png]]<br>[[Sceptile|Zigmund♂]] | | align=center colspan=3 | [[Image:252.png]] → [[Image:253.png]] → [[Image:254.png]]<br>[[Sceptile (Pokémon)|Zigmund♂]] | ||
| align=center colspan=3 | [[Image:116.png]] → [[Image:117.png]] → [[Image:230.png]]<br>[[Kingdra|King♂]] | | align=center colspan=3 | [[Image:116.png]] → [[Image:117.png]] → [[Image:230.png]]<br>[[Kingdra (Pokémon)|King♂]] | ||
|- | |- | ||
| align=center colspan=3 | [[Image:041.png]] → [[Image:042.png]] → [[Image:169.png]]<br>[[Crobat|Sonic♂]] | | align=center colspan=3 | [[Image:041.png]] → [[Image:042.png]] → [[Image:169.png]]<br>[[Crobat (Pokémon)|Sonic♂]] | ||
| align=center colspan=2 | [[Image:133.png]] → [[Image:197.png]]<br>[[Umbreon|Jackie♀]] | | align=center colspan=2 | [[Image:133.png]] → [[Image:197.png]]<br>[[Umbreon (Pokémon)|Jackie♀]] | ||
| align=center colspan=1 | [[Image:241.png]]<br>[[Miltank|Milka♀]] | | align=center colspan=1 | [[Image:241.png]]<br>[[Miltank (Pokémon)|Milka♀]] | ||
|- | |- | ||
| align=center colspan=1 | [[Image:202.png]]<br>[[Wobbuffet|Webb♂]] | | align=center colspan=1 | [[Image:202.png]]<br>[[Wobbuffet (Pokémon)|Webb♂]] | ||
| align=center colspan= | | align=center colspan=2 | [[Image:353.png]] → [[Image:354.png]]<br>[[Banette (Pokémon)|Spock♂]] | ||
| align=center colspan=3 | [[Image: | | align=center colspan=3 | [[Image:280.png]] → [[Image:281.png]] → [[Image:475.png]]<br>[[Gallade (Pokémon)|Brain♂]] | ||
|- | |- | ||
| align=center colspan=3 | [[Image:270.png]] → [[Image:271.png]] → [[Image:272.png]]<br>[[Ludicolo (Pokémon)|Ms.Gonzales♀]] | |||
| align=center colspan=3 | [[Image:328.png]] → [[Image:329.png]] → [[Image:330.png]]<br>[[Flygon (Pokémon)|Emily♀]] | |||
|- | |||
| align=center colspan=3 | [[Image:147.png]] → [[Image:148.png]] → [[Image:149.png]]<br>[[Dragonite|Josh♂]] | |||
| align=center colspan=2 | [[Image:092.png]] → [[Image:093.png]]<br>[[Haunter (Pokémon)|Owen♂]] | |||
| align=center colspan=1 | [[Image:143.png]]<br>[[Snorlax (Pokémon)|Sleepyhead♂]] | |||
|- | |||
| align=center colspan=2 | [[Image:120.png]] → [[Image:121.png]]<br>[[Starmie (Pokémon)|Celestic]] | |||
| align=center colspan=1 | [[Image:047.png]]<br>[[Parasect (Pokémon)|Cut♂]] | |||
| align=center colspan=1 | [[Image:102.png]]<br>[[Exeggcute (Pokémon)|Eggnog♀]] | |||
| align=center colspan=1 | [[Image:048.png]]<br>[[Venonat (Pokémon)|Zion♀]] | |||
| align=center colspan=1 | [[Image:214.png]]<br>[[Heracross (Pokémon)|Cross♂]] | |||
|} | |} | ||
edits