15
edits
m (→By TM/HM: Corrected format error) |
m (→By TM/HM: Added Surf HM) |
||
Line 168: | Line 168: | ||
|- | |- | ||
| TM49 || '''{{m|Tri Attack}}''' || {{ic|Normal}} | | TM49 || '''{{m|Tri Attack}}''' || {{ic|Normal}} | ||
|- | |||
| HM03 || {{m|Surf}} || {{ic|Water}} | |||
|} | |} | ||
{{GlitchPkmn}} | {{GlitchPkmn}} |
edits