364
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 92: | Line 92: | ||
|{{User Favorite Water|Spr_4d_134_s|Vaporeon}} | |{{User Favorite Water|Spr_4d_134_s|Vaporeon}} | ||
|} | |} | ||
== My Top Ten Favorite Pokemon == | |||
{| width=510 | |||
|1. [[Image:Spr_4d_282_s.png]] | |||
|- | |||
|2. [[Image:Spr_4d_151_s.png]] | |||
|- | |||
|3. [[Image:Spr_4d_301_s.png]] | |||
|- | |||
|4. [[Image:Spr_4d_492_s.png]] | |||
|- | |||
|5. [[Image:Spr_4d_359_s.png]] | |||
|- | |||
|6. [[Image:Spr_4d_483_s.png]] | |||
|- | |||
|7. [[Image:Spr_4d_385_s.png]] | |||
|- | |||
|8. [[Image:Spr_4d_490_s.png]] | |||
|- | |||
|9. [[Image:Spr_4d_251_s.png]] | |||
|- | |||
|10. [[Image:Spr_4d_382_s.png]] |
edits