8,077
edits
m (→Main series) |
YoungMan16 (talk | contribs) |
||
Line 359: | Line 359: | ||
| {{ActivePoké|Wild Area|Joltik|Wild Area Joltik Ditto.png|Bug|Electric|nick=Joltik|link=no}} | | {{ActivePoké|Wild Area|Joltik|Wild Area Joltik Ditto.png|Bug|Electric|nick=Joltik|link=no}} | ||
| {{ActivePoké|Wild Area|Ditto|Wild Area Joltik Ditto.png|Normal|nick=Ditto|link=no}} | | {{ActivePoké|Wild Area|Ditto|Wild Area Joltik Ditto.png|Normal|nick=Ditto|link=no}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké|Wild Area|Onix|Wild Area Onix.png|Rock|Ground|nick=Onix|link=no}} | |||
|} | |} | ||
edits