10,758
edits
Storm Aurora (talk | contribs) |
|||
Line 345: | Line 345: | ||
| {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | ||
| March 19, 2024 | | March 19, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Dahlia|pokemonnum= | | {{MastersIcon/Table|trainer=Dahlia|pokemonnum=0272|pokemon=Ludicolo}} | ||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | ||
| {{MastersRoleCell|Special Strike|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Special Strike|size=32px}} | ||
| March 22, 2024 | | March 22, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | <!--|- style="background:#fff" | ||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Cynthia|sygna=1|alt=Renegade|pokemonnum=0487A|pokemon=Giratina}} | | {{MastersIcon/Table|trainer=Cynthia|sygna=1|alt=Renegade|pokemonnum=0487A|pokemon=Giratina}} | ||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} |