120,902
edits
Line 326: | Line 326: | ||
| {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | ||
| March 14, 2024 | | March 14, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Irida|alt=Special Costume|pokemonnum= | | {{MastersIcon/Table|trainer=Irida|alt=Special Costume|pokemonnum=0571H|pokemon=Hisuian Zoroark}} | ||
| {{MastersRoleCell|Special Strike|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Special Strike|size=32px}} | ||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | ||
| March 16, 2024 | | March 16, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | <!--|- style="background:#fff" | ||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Tierno|pokemonnum=0342|pokemon=Crawdaunt}} | | {{MastersIcon/Table|trainer=Tierno|pokemonnum=0342|pokemon=Crawdaunt}} | ||
| {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} |
edits