120,735
edits
Apopheniac (talk | contribs) mNo edit summary |
|||
Line 980: | Line 980: | ||
| [[File:MastersIcon0245.png|40px]]<br>{{p|Suicune}} | | [[File:MastersIcon0245.png|40px]]<br>{{p|Suicune}} | ||
| [[File:GrassIC Masters.png|32px]]<br>{{t|Grass}} | | [[File:GrassIC Masters.png|32px]]<br>{{t|Grass}} | ||
| [[File:Masters Gem.png|40px]]Gems ×300 | |||
|- | |||
| Palmer's Rumbling Might | |||
| [[File:VSPalmer Masters.png|40px]]<br>{{mas|Palmer}} | |||
| [[File:MastersIcon0486.png|40px]]<br>[[Reg|Regigigas]] | |||
| [[File:FightingIC Masters.png|32px]]<br>{{t|Fighting}} | |||
| [[File:Masters Gem.png|40px]]Gems ×300 | | [[File:Masters Gem.png|40px]]Gems ×300 | ||
|} | |} |
edits