19,450
edits
mNo edit summary |
m (→Names) |
||
Line 142: | Line 142: | ||
| From ''{{wp|Zirconium dioxide|zirconia}}'' | | From ''{{wp|Zirconium dioxide|zirconia}}'' | ||
|- | |- | ||
| English, Latin American Spanish,<br>French, Italian, Brazilian Portuguese | | English, Latin American Spanish,<br>French, Italian, Brazilian Portuguese,<br>Danish, Finnish, Norwegian, Dutch,<br>Polish, Swedish, Turkish | ||
| Zirc | | Zirc | ||
| Similar to his Japanese name | | Similar to his Japanese name | ||
|- | |||
| German | |||
| Zirc{{tt|*|Official website}}<br>Zac{{tt|*|Netflix credits}} | |||
| From his English name<br>Similar to his Japanese name | |||
|} | |} | ||