7,085
edits
Bfdifan2006 (talk | contribs) |
Bfdifan2006 (talk | contribs) m (→Pull ratio: if I'm allowed to add this right now) |
||
Line 30: | Line 30: | ||
| 3 || {{rar|Uncommon}} Uncommon | | 3 || {{rar|Uncommon}} Uncommon | ||
|- | |- | ||
| rowspan= | | rowspan=4 | 1 | ||
| Reverse Holo | | Reverse Holo | ||
|- | |- | ||
Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
| {{rar|Shiny Ultra Rare}} Shiny Ultra Rare (Paldean Fates only) | | {{rar|Shiny Ultra Rare}} Shiny Ultra Rare (Paldean Fates only) | ||
|- | |||
| {{rar|ACE Rare}} ACE Rare ({{tcg|Temporal Forces}} onward) | |||
|- | |- | ||
| rowspan=4 | 1 | | rowspan=4 | 1 |
edits