77,624
edits
m (→Rates: I assume this table was intended to be sorted by size (since it's clearly not attempting to be sorted by rate)) |
|||
Line 44: | Line 44: | ||
|- | |- | ||
| 2'3" || 68.6–69.7 cm || 0.345% | | 2'3" || 68.6–69.7 cm || 0.345% | ||
|- | |||
| 2'5" || 74.3–76.1 cm || 2.890% | |||
|- | |- | ||
| 2'6" || 76.2–78.7 cm || 4.294% | | 2'6" || 76.2–78.7 cm || 4.294% | ||
Line 52: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
| 2'9" || 83.9–85.5 cm || 1.892% | | 2'9" || 83.9–85.5 cm || 1.892% | ||
|- | |- | ||
| 2'10" || 88.0–88.8 cm || 1.923% | | 2'10" || 88.0–88.8 cm || 1.923% | ||
Line 86: | Line 86: | ||
|- | |- | ||
| 4'6" || 137.2–139.6 cm || 0.737% | | 4'6" || 137.2–139.6 cm || 0.737% | ||
|- | |||
| 4'7" || 139.7–142.2 cm || 0.040% | |||
|- | |||
| 4'8" || 142.3–144.7 cm || 0.038% | |||
|- | |- | ||
| 4'9" || 144.8–147.3 cm || 0.122% | | 4'9" || 144.8–147.3 cm || 0.122% | ||
Line 98: | Line 102: | ||
|- | |- | ||
| 5'2" || 157.5–160.0 cm || 0.089% | | 5'2" || 157.5–160.0 cm || 0.089% | ||
|- | |- | ||
| 5'3" || 160.1–162.5 cm || 0.038% | | 5'3" || 160.1–162.5 cm || 0.038% |