5,881
edits
(→Sync grid expansion: New sync pair template) |
(→List of sync pairs with expanded sync grids: feb grids) |
||
Line 203: | Line 203: | ||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Plumeria|pokemonnum=0758|pokemon=Salazzle}} | | {{MastersIcon/Table|trainer=Plumeria|pokemonnum=0758|pokemon=Salazzle}} | ||
| March 27, 2020 | | March 27, 2020 | ||
| | | February 25, 2024 | ||
| {{Na}} | | {{Na}} | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
Line 1,144: | Line 1,144: | ||
| August 10, 2022 | | August 10, 2022 | ||
| {{Na}} | | {{Na}} | ||
| | | February 25, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Giovanni|alt=Classic|pokemonnum=0053|pokemon=Persian}} | | {{MastersIcon/Table|trainer=Giovanni|alt=Classic|pokemonnum=0053|pokemon=Persian}} | ||
Line 1,307: | Line 1,307: | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Iris|alt=Fall 2022|pokemonnum=0804|pokemon=Naganadel}} | | {{MastersIcon/Table|trainer=Iris|alt=Fall 2022|pokemonnum=0804|pokemon=Naganadel}} | ||
| October 17, 2022 | |||
| {{Na}} | |||
| {{Na}} | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Helena|alt=Hex Maniac|filename=Hex Maniac|pokemonnum=0093|pokemon=Haunter}} | |||
| October 17, 2022 | | October 17, 2022 | ||
| {{Na}} | | {{Na}} | ||
Line 1,960: | Line 1,965: | ||
| {{Na}} | | {{Na}} | ||
| January 22, 2024 | | January 22, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Chase|pokemonnum=0025|pokemon=Pikachu}} | |||
| {{Na}} | |||
| {{Na}} | |||
| January 31, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Wally|pokemonnum=0301|pokemon=Delcatty}} | |||
| February 1, 2024 | |||
| {{Na}} | |||
| {{Na}} | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Petey|alt=Poké Kid|filename=Poké Kid M|pokemonnum=0025|pokemon=Pikachu}} | |||
| February 2, 2024 | |||
| {{Na}} | |||
| {{Na}} | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Falkner|pokemonnum=0164|pokemon=Noctowl}} | |||
| February 5, 2024 | |||
| {{Na}} | |||
| {{Na}} | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Victor|alt=Palentines 2024|displaytrainer=Victor (Palentine's 2024)|pokemonnum=0820|pokemon=Greedent}} | |||
| February 9, 2024 | |||
| {{Na}} | |||
| {{Na}} | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Candice|alt=Palentines 2024|displaytrainer=Candice (Palentine's 2024)|pokemonnum=0555G|pokemon=Darmanitan (Galarian Form)|displaypokemon=Galarian Darmanitan}} | |||
| February 11, 2024 | |||
| {{Na}} | |||
| {{Na}} | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table/SB|pokemonnum=0869CaSL|pokemon=Alcremie}} | |||
| February 14, 2024 | |||
| {{Na}} | |||
| {{Na}} | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Riley|pokemonnum=0448|pokemon=Lucario}} | |||
| February 19, 2024 | |||
| {{Na}} | |||
| {{Na}} | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Gladion|sygna=1|pokemonnum=0801|pokemon=Magearna}} | |||
| February 19, 2024 | |||
| {{Na}} | |||
| {{Na}} | |||
|} | |} | ||