4,152
edits
Storm Aurora (talk | contribs) (4-digit padding + revised expanded grid section + minor edits) |
GroundNecton (talk | contribs) |
||
Line 318: | Line 318: | ||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Kukui|pokemonnum=0745|pokemon=Lycanroc (Midday Form)}} | | {{MastersIcon/Table|trainer=Kukui|pokemonnum=0745|pokemon=Lycanroc (Midday Form)}} | ||
| August 11, 2020 | | August 11, 2020 | ||
| | | December 25, 2023 | ||
| {{Na}} | | {{Na}} | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Cynthia|sygna=1|pokemonnum=0784|pokemon=Kommo-o}} | | {{MastersIcon/Table|trainer=Cynthia|sygna=1|pokemonnum=0784|pokemon=Kommo-o}} | ||
| August 17, 2020 | | August 17, 2020 | ||
| | | January 25, 2024 | ||
| | | January 16, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Lance|pokemonnum=0149|pokemon=Dragonite}} | | {{MastersIcon/Table|trainer=Lance|pokemonnum=0149|pokemon=Dragonite}} | ||
Line 739: | Line 739: | ||
| August 12, 2021 | | August 12, 2021 | ||
| {{Na}} | | {{Na}} | ||
| | | January 16, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Misty|alt=Swimsuit|pokemonnum=0054|pokemon=Psyduck}} | | {{MastersIcon/Table|trainer=Misty|alt=Swimsuit|pokemonnum=0054|pokemon=Psyduck}} | ||
Line 884: | Line 884: | ||
| January 13, 2022 | | January 13, 2022 | ||
| {{Na}} | | {{Na}} | ||
| | | January 16, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Thorton|pokemonnum=0437|pokemon=Bronzong}} | | {{MastersIcon/Table|trainer=Thorton|pokemonnum=0437|pokemon=Bronzong}} | ||
Line 1,930: | Line 1,930: | ||
| {{Na}} | | {{Na}} | ||
| {{Na}} | | {{Na}} | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Clair|alt=New Year 2024|displaytrainer=Clair (New Year's 2024)|pokemonnum=0780|pokemon=Drampa}} | |||
| January 1, 2024 | |||
| {{Na}} | |||
| {{Na}} | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Wallace|alt=New Year 2024|displaytrainer=Wallace (New Year's 2024)|pokemonnum=0806|pokemon=Blacephalon}} | |||
| January 1, 2024 | |||
| {{Na}} | |||
| {{Na}} | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Katherine|alt=Furisode Girl|filename=Furisode Girl 4|pokemonnum=0685|pokemon=Slurpuff}} | |||
| January 1, 2024 | |||
| {{Na}} | |||
| {{Na}} | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Volkner|pokemonnum=0026|pokemon=Raichu}} | |||
| January 1, 2024 | |||
| {{Na}} | |||
| {{Na}} | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Iono|pokemonnum=0939|pokemon=Bellibolt}} | |||
| {{Na}} | |||
| {{Na}} | |||
| January 12, 2024 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Grusha|pokemonnum=0975|pokemon=Cetitan}} | |||
| {{Na}} | |||
| {{Na}} | |||
| January 22, 2024 | |||
|} | |} | ||
edits