120,905
edits
Storm Aurora (talk | contribs) (→List of sync pairs with EX roles: added upcoming EX roles) |
mNo edit summary |
||
Line 221: | Line 221: | ||
| [[File:Masters Sprint.png|32px|link=]]<br>Sprint | | [[File:Masters Sprint.png|32px|link=]]<br>Sprint | ||
| December 25, 2023 | | December 25, 2023 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Cynthia|sygna=1|alt=Aura|pokemonnum=448|pokemon=Lucario}} | | {{MastersIcon/Table|trainer=Cynthia|sygna=1|alt=Aura|pokemonnum=448|pokemon=Lucario}} | ||
| [[File:Masters Support.png|32px|link=]]<br>Support | | [[File:Masters Support.png|32px|link=]]<br>Support | ||
Line 231: | Line 231: | ||
| [[File:Masters Field.png|32px|link=]]<br>Field | | [[File:Masters Field.png|32px|link=]]<br>Field | ||
| December 31, 2023 | | December 31, 2023 | ||
|- style="background:#fff" | <!--|- style="background:#fff" | ||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Wallace|alt=New Year's 2023|pokemonnum=806|pokemon=Blacephalon}} | | {{MastersIcon/Table|trainer=Wallace|alt=New Year's 2023|pokemonnum=806|pokemon=Blacephalon}} | ||
| [[File:Masters Field.png|32px|link=]]<br>Field | | [[File:Masters Field.png|32px|link=]]<br>Field |
edits