4,252
edits
m (→Music) |
m (→Music) |
||
Line 290: | Line 290: | ||
| When battling Crispin | | When battling Crispin | ||
| Battle! (Blueberry Elite Four)* | | Battle! (Blueberry Elite Four)* | ||
| Unknown | |||
| Unknown | |||
|- | |||
| When defeating Crispin | |||
| Victory! (Blueberry Elite Four)* | |||
| Unknown | | Unknown | ||
| Unknown | | Unknown |
edits