317
edits
Line 156: | Line 156: | ||
|516 | |516 | ||
|[[User:Goukazaru/Echord|Echord]] | |[[User:Goukazaru/Echord|Echord]] | ||
| colspan="2" align="center" |{{ic| | | colspan="2" align="center" |{{ic|Psychic}} | ||
| colspan="2" align="center" |[[ | | colspan="2" align="center" |[[Chimecho (Pokémon)|359]] | ||
|- | |- | ||
|417 | |417 | ||
Line 163: | Line 163: | ||
| align="center" |{{ic|Rock}} | | align="center" |{{ic|Rock}} | ||
| align="center" |{{ic|Psychic}} | | align="center" |{{ic|Psychic}} | ||
| colspan="2" align="center" |[[Lunatone (Pokémon)|(Into)337]] or [[Solrock (Pokémon)|(Into)338]] | | colspan="2" align="center" |[[Lunatone (Pokémon)|(Into) 337]] or [[Solrock (Pokémon)|(Into) 338]] | ||
|- | |- | ||
|518 | |518 | ||
|[[User:Goukazaru/Dolphose|Dolphose]] | |[[User:Goukazaru/Dolphose|Dolphose]] | ||
| colspan="2" align="center" |{{ic|Normal}} | | colspan="2" align="center" |{{ic|Normal}} | ||
| colspan="2" align="center" |[[Wailmer (Pokémon)|(Into)320]] | | colspan="2" align="center" |[[Wailmer (Pokémon)|(Into) 320]] | ||
|- | |- | ||
|519 | |519 | ||
Line 174: | Line 174: | ||
| colspan="2" align="center" |{{ic|Ghost}} | | colspan="2" align="center" |{{ic|Ghost}} | ||
| colspan="2" align="center" |[[Banette (Pokémon)|354]] | | colspan="2" align="center" |[[Banette (Pokémon)|354]] | ||
|- | |||
|520 | |||
|[[User:Goukazaru/Pantomyn|Pantomyn]] | |||
| colspan="2" align="center" |{{ic|Psychic}} | |||
| colspan="2" align="center" |[[Mr. Mime (Pokémon)|122]] | |||
|- | |||
|521 | |||
|[[User:Goukazaru/Paracier|Paracier]] | |||
| align="center" |{{ic|Ice}} | |||
| align="center" |{{ic|Psychic}} | |||
| colspan="2" align="center" |[[Jynx (Pokémon)|124]] | |||
|- | |||
|522 | |||
|[[User:Goukazaru/Axle|Axle]] | |||
| align="center" |{{ic|Bug}} | |||
| align="center" |{{ic|Steel}} | |||
| colspan="2" align="center" |[[Pinsir (Pokémon)|127]] | |||
|- | |||
|523 | |||
|[[User:Goukazaru/Moxic|Moxic]] | |||
| align="center" |{{ic|Bug}} | |||
| align="center" |{{ic|Poison}} | |||
| colspan="2" align="center" |[[Pinsir (Pokémon)|049]] | |||
|- | |||
|524 | |||
|[[User:Goukazaru/Tentacoil|Tentacoil]] | |||
| align="center" |{{ic|Water}} | |||
| align="center" |{{ic|Steel}} | |||
| colspan="2" align="center" |[[Tentacruel (Pokémon)|073]] | |||
|- | |||
|525 | |||
|[[User:Goukazaru/Kricketuff|Kricketuff]] | |||
| colspan="2" align="center" |{{ic|Bug}} | |||
| colspan="2" align="center" |[[Kricketune (Pokémon)|402]] | |||
|- | |||
|526 | |||
|[[User:Goukazaru/Weezel|Weezel]] | |||
| colspan="2" align="center" |{{ic|Normal}} | |||
| colspan="2" align="center" |[[Buizel (Pokémon)|(Into) 418]] | |||
|- | |||
|527 | |||
|[[User:Goukazaru/Rabbical|Rabbical]] | |||
| align="center" |{{ic|Normal}} | |||
| align="center" |{{ic|Fighting}} | |||
| colspan="2" align="center" |[[Buneary (Pokémon)|427]] | |||
|- | |||
|528 | |||
|[[User:Goukazaru/Drifcopter|Drifcopter]] | |||
| align="center" |{{ic|Ghost}} | |||
| align="center" |{{ic|Flying}} | |||
| colspan="2" align="center" |[[Drifblim (Pokémon)|426]] | |||
|- | |||
|529 | |||
|[[User:Goukazaru/Musicaw|Musicaw]] | |||
| align="center" |{{ic|Normal}} | |||
| align="center" |{{ic|Flying}} | |||
| colspan="2" align="center" |[[Chatot (Pokémon)|441]] | |||
|- | |||
|530 | |||
|[[User:Goukazaru/Fosudowood|Fosudowood]] | |||
| colspan="2" align="center" |{{ic|Rock}} | |||
| colspan="2" align="center" |[[Sudowoodo (Pokémon)|185]] | |||
|- | |||
|531 | |||
|[[User:Goukazaru/Terrapace|Terrapace]] | |||
| colspan="2" align="center" |{{ic|Ground}} | |||
| colspan="2" align="center" |[[Dunsparce (Pokémon)|206]] | |||
|- | |||
|532 | |||
|[[User:Goukazaru/Rhineetle|Rhineetle]] | |||
| colspan="2" align="center" |{{ic|Bug}} | |||
| colspan="2" align="center" |[[Heracross (Pokémon)|(Into) 214]] | |||
|- | |||
|533 | |||
|[[User:Goukazaru/Inpenable|Inpenable]] | |||
| align="center" |{{ic|Bug}} | |||
| align="center" |{{ic|Steel}} | |||
| colspan="2" align="center" |[[Forretress (Pokémon)|205]] | |||
|- | |||
|534 | |||
|[[User:Goukazaru/Cattalie|Cattalie]] | |||
| colspan="2" align="center" |{{ic|Normal}} | |||
| colspan="2" align="center" |[[Miltank (Pokémon)|(Into) 241]] or [[Tauros (Pokémon)|(Into) 128]] | |||
|- | |||
|535 | |||
|[[User:Goukazaru/Pleiso|Pleiso]] | |||
| align="center" |{{ic|Rock}} | |||
| align="center" |{{ic|Water}} | |||
| colspan="2" align="center" |[[wp:N/A|NA]] | |||
|- | |||
|536 | |||
|[[User:Goukazaru/Inpenable|Inpenable]] | |||
| align="center" |{{ic|Rock}} | |||
| align="center" |{{ic|Fighting}} | |||
| colspan="2" align="center" |[[User:Goukazaru/Pleiso|535]] | |||
|- | |||
|537 | |||
|[[User:Goukazaru/Tyranno|Tyranno]] | |||
| align="center" |{{ic|Rock}} | |||
| align="center" |{{ic|Fighting}} | |||
| colspan="2" align="center" |[[wp:N/A|NA]] | |||
|- | |||
|538 | |||
|[[User:Goukazaru/Tyrannus|Tyrannus]] | |||
| align="center" |{{ic|Rock}} | |||
| align="center" |{{ic|Fighting}} | |||
| colspan="2" align="center" |[[User:Goukazaru/Tyranno|537]] | |||
|- | |||
|539 | |||
|[[User:Goukazaru/Frossil|Frossil]] | |||
| align="center" |{{ic|Ice}} | |||
| align="center" |{{ic|Ghost}} | |||
| colspan="2" align="center" |[[wp:N/A|NA]] | |||
|- | |||
|540 | |||
|[[User:Goukazaru/Fossil|Fossil]] | |||
| align="center" |{{ic|Electric}} | |||
| align="center" |{{ic|Ghost}} | |||
| colspan="2" align="center" |[[wp:N/A|NA]] | |||
|- | |||
|541 | |||
|[[User:Goukazaru/Fossil|Fossil]] | |||
| align="center" |{{ic|Fire}} | |||
| align="center" |{{ic|Ghost}} | |||
| colspan="2" align="center" |[[wp:N/A|NA]] | |||
|- | |||
|542 | |||
|[[User:Goukazaru/LegendDuo|LegendDuo]] | |||
| align="center" |{{ic|Ground}} | |||
| align="center" |{{ic|Flying}} | |||
| colspan="2" align="center" |[[wp:N/A|NA]] | |||
|- | |||
|543 | |||
|[[User:Goukazaru/LegendDuo|LegendDuo]] | |||
| align="center" |{{ic|Fire}} | |||
| align="center" |{{ic|Water}} | |||
| colspan="2" align="center" |[[wp:N/A|NA]] | |||
|} | |} | ||
edits