10,860
edits
Line 130: | Line 130: | ||
| Lv. 2 {{DL|PokéMileage Club|Poké Doll Grabber}} attraction | | Lv. 2 {{DL|PokéMileage Club|Poké Doll Grabber}} attraction | ||
|- | |- | ||
| {{gameabbrev7| | | {{gameabbrev7|SMUSUM}} | ||
| | | | ||
| [[Poni Wilds]] | | [[Poni Wilds]] | ||
Line 140: | Line 136: | ||
| {{gameabbrev8|SwSh}} | | {{gameabbrev8|SwSh}} | ||
| | | | ||
| {{rt|9|Galar}}, [[Motostoke Riverbank]] | | {{rt|9|Galar}}, [[Motostoke Riverbank]] ([[Berry tree]]s) | ||
|- | |||
| {{gameabbrev8|SwSh}}{{gameabbrev8|CT}} | |||
| | |||
| [[Giant's Bed]] ([[Berry tree]]s) | |||
|- | |- | ||
| {{gameabbrev8|BDSP}} | | {{gameabbrev8|BDSP}} |
edits