15,892
edits
m (Link split regional form pages, replaced: {{color2|000|Regional form#Alolan Form|Alolan Form}} → {{color2|000|Alolan form}} (3)) |
Reinhartmax (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 545: | Line 545: | ||
| ''[[PS543|Abyssal Ruins]]'' | | ''[[PS543|Abyssal Ruins]]'' | ||
| Traded via [[Pokédex]].<br>Evolved into {{p|Accelgor}} and {{p|Escavalier}} respectively. | | Traded via [[Pokédex]].<br>Evolved into {{p|Accelgor}} and {{p|Escavalier}} respectively. | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| {{MS/HOME|0818|Marvin's Inteleon}} | |||
| [[Marvin]]'s [[Sniffler]] | |||
| [[File:XYLoadingMS.png|link=Hop]] | |||
| [[Hop]] (traded Pokémon unknown) | |||
| [[PASS41]] | |||
| Returned in [[PASS43]]. | |||
|} | |} | ||
edits