42,738
edits
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
m (→Male only: - Bloodmoon Ursaluna can produce normal Teddiursa Eggs with Ditto.) |
||
Line 86: | Line 86: | ||
|{{ArtP|0861|Grimmsnarl}} | |{{ArtP|0861|Grimmsnarl}} | ||
|{{p|Grimmsnarl}} | |{{p|Grimmsnarl}} | ||
|- | |||
|style="font-family:monospace,monospace" | 0861 | |||
|{{ArtP|0901|Ursaluna|form=-Bloodmoon}} | |||
|<small>{{form|Ursaluna|Bloodmoon}}</small><br>{{p|Ursaluna}} | |||
|} | |} | ||
|} | |} |