29,809
edits
YoungMan16 (talk | contribs) m (→Intro) |
Oneofthosedf (talk | contribs) |
||
Line 881: | Line 881: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center" | [[File:TM172 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Normal SV Sprite.png|24px]] {{TM|172|Roar}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM173 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Electric SV Sprite.png|24px]] {{TM|173|Charge}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM174 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Ice SV Sprite.png|24px]] {{TM|174|Haze}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM175 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Poison SV Sprite.png|24px]] {{TM|175|Toxic}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM176 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Ground SV Sprite.png|24px]] {{TM|176|Sand Tomb}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM177 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Ghost SV Sprite.png|24px]] {{TM|177|Spite}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM178 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Psychic SV Sprite.png|24px]] {{TM|178|Gravity}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM179 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Rock SV Sprite.png|24px]] {{TM|179|Smack Down}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM180 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Steel SV Sprite.png|24px]] {{TM|180|Gyro Ball}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM181 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Dark SV Sprite.png|24px]] {{TM|181|Knock Off}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM182 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Bug SV Sprite.png|24px]] {{TM|182|Bug Bite}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM183 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Normal SV Sprite.png|24px]] {{TM|183|Super Fang}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM184 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Fighting SV Sprite.png|24px]] {{TM|184|Vacuum Wave}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM185 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Bug SV Sprite.png|24px]] {{TM|185|Lunge}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM186 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Ground SV Sprite.png|24px]] {{TM|186|High Horsepower}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM187 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Ice SV Sprite.png|24px]] {{TM|187|Icicle Spear}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM188 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Water SV Sprite.png|24px]] {{TM|188|Scald}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM189 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Fire SV Sprite.png|24px]] {{TM|189|Heat Crash}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM190 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Grass SV Sprite.png|24px]] {{TM|190|Solar Blade}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM191 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Normal SV Sprite.png|24px]] {{TM|191|Uproar}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM192 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Fighting SV Sprite.png|24px]] {{TM|192|Focus Punch}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM193 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Normal SV Sprite.png|24px]] {{TM|193|Weather Ball}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM194 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Grass SV Sprite.png|24px]] {{TM|194|Grassy Glide}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM195 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Fire SV Sprite.png|24px]] {{TM|195|Burning Jealousy}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM196 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Water SV Sprite.png|24px]] {{TM|196|Flip Turn}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM197 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Flying SV Sprite.png|24px]] {{TM|197|Dual Wingbeat}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM198 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Ghost SV Sprite.png|24px]] {{TM|198|Poltergeist}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM199 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Dark SV Sprite.png|24px]] {{TM|199|Lash Out}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM200 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Dragon SV Sprite.png|24px]] {{TM|200|Scale Shot}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:center" | [[File:TM201 Thumbnail SV.png|100px]]<br>[[File:Bag TM Fairy SV Sprite.png|24px]] {{TM|201|Misty Explosion}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits