7,103
edits
(Created page with "{{CharInfobox |color={{Scarlet color}} |corecolor={{Scarlet color light}} |bordercolor={{Scarlet color dark}} |name=Ohara |jname=小原 |tmname=Ohara |slogan=no |image=Ohara P...") |
m (→Names: Added other languages) |
||
Line 60: | Line 60: | ||
| ''Ohara'' | | ''Ohara'' | ||
| | | | ||
|- | |||
| English, French, German, Italian,<br>Brazilian Portuguese, Latin American<br>Spanish, European Spanish | |||
| Ohara | |||
| Same as her Japanese name | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits