2,274
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 22: | Line 22: | ||
| align=center | [[Image:035MS6.png]]<br>{{sup/8|Sw}} | | align=center | [[Image:035MS6.png]]<br>{{sup/8|Sw}} | ||
| align=center | [[Image:041MS6.png]]<br>{{sup/4|Pt}} | | align=center | [[Image:041MS6.png]]<br>{{sup/4|Pt}} | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:042MS6.png]]<br>{{sup/4|Pt}} | | align=center | [[Image:042MS6.png]]<br>{{sup/4|Pt}} | ||
| align=center | [[Image:060MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | |||
| align=center | [[Image:061MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | |||
| align=center | [[Image:062MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | |||
| align=center | [[Image:066MS6.png]]<br>{{sup/4|SS}}<b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:066MS6.png]]<br>{{sup/4|SS}}<b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
| align=center | [[Image:067MS6.png]]<br>{{sup/4|SS}}<b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:067MS6.png]]<br>{{sup/4|SS}}<b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
Line 29: | Line 33: | ||
| align=center | [[Image:075MS6.png]]<br>{{sup/4|HG}} | | align=center | [[Image:075MS6.png]]<br>{{sup/4|HG}} | ||
| align=center | [[Image:076MS6.png]]<br>{{sup/4|HG}} | | align=center | [[Image:076MS6.png]]<br>{{sup/4|HG}} | ||
| align=center | [[Image:077MS6.png]]<br>{{sup/4|D}}<b><sup>[[Pokémon Legends: Arceus|<span style="color:#{{legends arceus color}}">LA</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:077MS6.png]]<br>{{sup/4|D}}<b><sup>[[Pokémon Legends: Arceus|<span style="color:#{{legends arceus color}}">LA</span>]]</sup></b> | ||
| align=center | [[Image:078MS6.png]]<br>{{sup/4|D}}<b><sup>[[Pokémon Legends: Arceus|<span style="color:#{{legends arceus color}}">LA</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:078MS6.png]]<br>{{sup/4|D}}<b><sup>[[Pokémon Legends: Arceus|<span style="color:#{{legends arceus color}}">LA</span>]]</sup></b> | ||
Line 38: | Line 41: | ||
| align=center | [[Image:090MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:090MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
| align=center | [[Image:092MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:092MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:093MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:093MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
| align=center | [[Image:094MS6.png]]<br>{{sup/6|XY}}<b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:094MS6.png]]<br>{{sup/6|XY}}<b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
Line 75: | Line 79: | ||
| align=center | [[Image:179MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:179MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
| align=center | [[Image:180MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:180MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
| align=center | [[Image:186MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | |||
| align=center | [[Image:187MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:187MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:188MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:188MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | ||
| align=center | [[Image:189MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> | | align=center | [[Image:189MS6.png]]<br><b><sup>[[Pokémon GO|<span style="color:#003366">GO</span>]]</sup></b> |
edits