15,891
edits
Line 565: | Line 565: | ||
| {{p|Rhyperior}} | | {{p|Rhyperior}} | ||
| {{ic/GO|Rock}} {{m|Rock Wrecker}} | | {{ic/GO|Rock}} {{m|Rock Wrecker}} | ||
|-style=background:#fff | |||
| 468 | |||
| {{MSP/GO|0468|Togekiss}} | |||
| {{p|Togekiss}} | |||
| {{ic/GO|Fighting}} {{m|Aura Sphere}} | |||
|-style=background:#fff | |-style=background:#fff | ||
| 470 | | 470 | ||
Line 685: | Line 690: | ||
| {{p|Chesnaught}} | | {{p|Chesnaught}} | ||
| {{ic/GO|Grass}} {{m|Frenzy Plant}} | | {{ic/GO|Grass}} {{m|Frenzy Plant}} | ||
|-style=background:#fff | |||
| 655 | |||
| {{MSP/GO|0655|Delphox}} | |||
| {{p|Delphox}} | |||
| {{ic/GO|Fire}} {{m|Blast Burn}} | |||
|-style=background:#fff | |-style=background:#fff | ||
| 700 | | 700 |
edits