1,491
edits
m (MSP/Home 4 numbers) |
QuickJolteon (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 975: | Line 975: | ||
|{{MSP/9|0928|Smoliv}}<br>{{p|Smoliv}} | |{{MSP/9|0928|Smoliv}}<br>{{p|Smoliv}} | ||
| | | | ||
|- | |||
| [[JN140]] | |||
| [[File:Poké Riddle question JN140.jpg|200px]] | |||
| | |||
| [[File:Poké Riddle answer JN140.png|200px]] | |||
|{{MSP/9|0915|Smoliv}}<br>{{p|Lechonk}} | |||
| | |||
|- | |||
|} | |} | ||
edits