27,556
edits
No edit summary |
(→Names: Pokémon GO) |
||
Line 368: | Line 368: | ||
|蕉香果 ''Jīuhēung Gwó'' | |蕉香果 ''Jīuhēung Gwó'' | ||
|From 香蕉 ''hēungjīu'', banana | |From 香蕉 ''hēungjīu'', banana | ||
|- style="background:#FFF" | |||
|Indonesian | |||
|Beri Nanab | |||
|Same as English name | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|Polish | |Polish |