8
edits
m (→Unbreedable) |
(→1 ♀ : 7 ♂: Adding Paldean starters since they have the same ratio) |
||
Line 610: | Line 610: | ||
|{{ArtP|818|Inteleon}} | |{{ArtP|818|Inteleon}} | ||
|{{p|Inteleon}} | |{{p|Inteleon}} | ||
|- | |||
|905 | |||
|{{ArtP|905|Sprigatito}} | |||
|{{p|Sprigatito}} | |||
|- | |||
|906 | |||
|{{ArtP|906|Floragato}} | |||
|{{p|Floragato}} | |||
|- | |||
|907 | |||
|{{ArtP|906|Meowscarada}} | |||
|{{p|Meowscarada}} | |||
|- | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits