880
edits
Line 78: | Line 78: | ||
| [[GameStop]] stores | | [[GameStop]] stores | ||
| [https://www.pokemon.com/us/pokemon-news/receive-shiny-eternatus-at-gamestop-or-eb-games/ September 18 to October 1, 2022] | | [https://www.pokemon.com/us/pokemon-news/receive-shiny-eternatus-at-gamestop-or-eb-games/ September 18 to October 1, 2022] | ||
| January 1, 2023 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Czech Republic | |||
| [https://www.facebook.com/jrc.czech/photos/a.790199681023037/5610097565699867/ JRC Czech] and [https://www.facebook.com/xzone.cz/photos/a.261958510275/10166348254490276/ Xzone] stores | |||
| [https://www.facebook.com/photo/?fbid=518791586922941 October 1 to November 17, 2022] | |||
| January 1, 2023 | | January 1, 2023 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
Line 164: | Line 169: | ||
| [https://sg.portal-pokemon.com/topics/game/receive_shiny_eternatus.html September 16 to November 17, 2022] | | [https://sg.portal-pokemon.com/topics/game/receive_shiny_eternatus.html September 16 to November 17, 2022] | ||
| November 17, 2022 | | November 17, 2022 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| Slovakia | |||
| [https://www.facebook.com/brloh/photos/a.184954054162/10159340051869163/ BRLOH] stores | |||
| [https://www.facebook.com/photo/?fbid=518791586922941 October 1 to November 17, 2022] | |||
| January 1, 2023 | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| South Korea | | South Korea |
edits