749
edits
No edit summary |
|||
Line 213: | Line 213: | ||
| Wally's Challenge: Part 1 | | Wally's Challenge: Part 1 | ||
| Normal | | Normal | ||
| [[File:VSWally Masters.png|80px]]<br>{{mas|Wally}} | | rowspan=4 | [[File:VSWally Masters.png|80px]]<br>{{mas|Wally}} | ||
| [[File:Masters329.png|80px]]<br>{{p|Vibrava}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:IceIC Masters.png|15px]]</span> | | [[File:Masters329.png|80px]]<br>{{p|Vibrava}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:IceIC Masters.png|15px]]</span> | ||
| [[File:Masters334.png|80px]]<br>{{p|Altaria}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:IceIC Masters.png|15px]]</span> | | [[File:Masters334.png|80px]]<br>{{p|Altaria}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:IceIC Masters.png|15px]]</span> | ||
Line 219: | Line 219: | ||
| Gems ×50 | | Gems ×50 | ||
| Event Voucher B ×5<br>Battle Points ×10<br>3★ Level-Up Manual ×3<br>Tome Set, Vol. 1 ×5<br>Ultra Drink Pack + ×3 | | Event Voucher B ×5<br>Battle Points ×10<br>3★ Level-Up Manual ×3<br>Tome Set, Vol. 1 ×5<br>Ultra Drink Pack + ×3 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| Wally's Challenge: Part 2 | |||
| Hard | |||
| [[File:Masters332.png|80px]]<br>{{p|Cacturne}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:IceIC Masters.png|15px]]</span> | |||
| [[File:Masters407.png|80px]]<br>{{p|Roserade}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:IceIC Masters.png|15px]]</span> | |||
| [[File:Masters254.png|80px]]<br>{{p|Sceptile}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:IceIC Masters.png|15px]]</span> | |||
| Gems ×50 | |||
| Event Voucher B ×5<br>Battle Points ×10<br>3★ Level-Up Manual ×5<br>Tome Set, Vol. 1 ×10<br>Codex Set, Vol. 1 ×1<br>Ultra Drink Pack + ×3<br>Drink Pack ++ ×3 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Wally's Challenge: Part 3 | |||
| Very Hard | |||
| [[File:Masters612.png|80px]]<br>{{p|Haxorus}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:IceIC Masters.png|15px]]</span> | |||
| [[File:Masters445.png|80px]]<br>{{p|Garchomp}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:IceIC Masters.png|15px]]</span> | |||
| [[File:Masters784.png|80px]]<br>{{p|Kommo-o}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:IceIC Masters.png|15px]]</span> | |||
| Gems ×50 | |||
| Event Voucher B ×5<br>Battle Points ×10<br>4★ Level-Up Manual ×3<br>Tome Set, Vol. 1 ×15<br>Codex Set, Vol. 1 ×2<br>Ultra Drink Pack + ×5<br>Drink Pack ++ ×5 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Wally's Challenge: Part 4 | |||
| Super Hard | |||
| [[File:Masters124.png|80px]]<br>{{p|Jynx}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:GhostIC Masters.png|15px]]</span> | |||
| [[File:Masters475.png|80px]]<br>{{p|Gallade}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:GhostIC Masters.png|15px]]</span> | |||
| [[File:Masters308.png|80px]]<br>{{p|Medicham}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:GhostIC Masters.png|15px]]</span> | |||
| Gems ×50 | |||
| Event Voucher B ×5<br>Battle Points ×10<br>4★ Level-Up Manual ×5<br>Tome Set, Vol. 1 ×15<br>Codex Set, Vol. 1 ×3<br>Ultra Drink Pack + ×10<br>Drink Pack ++ ×10<br>Great Drink Pack ++ ×5 | |||
|} | |} | ||
edits