2,683
edits
m (→Trivia) |
|||
Line 679: | Line 679: | ||
|- | |- | ||
| style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{rock color dark}}; background: #{{rock color light}}" colspan=3 | [[File:Masters Dream Team Maker Sygna Suit Brock and Tyranitar.png|150px]] | | style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{rock color dark}}; background: #{{rock color light}}" colspan=3 | [[File:Masters Dream Team Maker Sygna Suit Brock and Tyranitar.png|150px]] | ||
| style="{{roundy|5px}} border:2px solid #{{rock color dark}}; background:#{{rock color light}}" | | style="{{roundy|5px}} border:2px solid #{{rock color dark}}; background:#{{rock color light}}" | [[File:Brock Mindscape 2.png|150px]] | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | Sygna Suit Brock and Tyranitar on <br>Pokémon Masters EX Dream Team Maker | | colspan=3 | Sygna Suit Brock and Tyranitar on <br>Pokémon Masters EX Dream Team Maker | ||
| Sygna Suit Brock's sync move mindscape<br>({{color2|000|Pewter Gym}}) | |||
|- | |- | ||
| style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{rock color dark}}; background:#{{rock color light}}" | [[File:VSBrock Sygna Masters.png|100px]] | | style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{rock color dark}}; background:#{{rock color light}}" | [[File:VSBrock Sygna Masters.png|100px]] | ||
| style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{rock color dark}}; background:#{{rock color light}}" | [[File:Spr Masters Brock Sygna 2.png|100px]] | |||
| style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{rock color dark}}; background:#{{rock color light}}" | [[File:VSBrock Sygna EX Masters.png|100px]] | |||
| style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{rock color dark}}; background:#{{rock color light}}" | [[File:Spr Masters Brock Sygna EX.png|100px]] | |||
|- | |||
| VS Model<br>(Normal Colors) | |||
| 6★ Model<br>(Normal Colors) | |||
| VS Model<br>(EX Colors) | |||
| 6★ Model<br>(EX Colors) | |||
|- | |||
| style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{rock color dark}}; background:#{{rock color light}}" | [[File:Brock Sygna Emote 1 Masters.png|80px]] | | style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{rock color dark}}; background:#{{rock color light}}" | [[File:Brock Sygna Emote 1 Masters.png|80px]] | ||
| style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{rock color dark}}; background:#{{rock color light}}" | [[File:Brock Sygna Emote 2 Masters.png|80px]] | | style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{rock color dark}}; background:#{{rock color light}}" | [[File:Brock Sygna Emote 2 Masters.png|80px]] | ||
Line 690: | Line 699: | ||
| style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{rock color dark}}; background:#{{rock color light}}" | [[File:Brock Sygna Emote 4 Masters.png|80px]] | | style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{rock color dark}}; background:#{{rock color light}}" | [[File:Brock Sygna Emote 4 Masters.png|80px]] | ||
|- | |- | ||
| Trainer emote<br>Nice! | | Trainer emote<br>Nice! | ||
| Trainer emote<br>Watch out! | | Trainer emote<br>Watch out! |
edits