1,616
edits
Line 131: | Line 131: | ||
| [[Route]]s {{rtn|206|Sinnoh}}, {{rtn|210|Sinnoh}}, {{rtn|215|Sinnoh}}, {{rtn|216|Sinnoh}}, {{rtn|217|Sinnoh}}, and {{rtn|227|Sinnoh}}, [[Floaroma Meadow]], [[Mt. Coronet]], [[Pastoria City]], [[Great Marsh]], [[Fuego Ironworks]], [[Team Galactic HQ]], {{si|Victory Road}}, [[Stark Mountain]] | | [[Route]]s {{rtn|206|Sinnoh}}, {{rtn|210|Sinnoh}}, {{rtn|215|Sinnoh}}, {{rtn|216|Sinnoh}}, {{rtn|217|Sinnoh}}, and {{rtn|227|Sinnoh}}, [[Floaroma Meadow]], [[Mt. Coronet]], [[Pastoria City]], [[Great Marsh]], [[Fuego Ironworks]], [[Team Galactic HQ]], {{si|Victory Road}}, [[Stark Mountain]] | ||
| All [[Poké Mart]]s (after obtaining 5 [[Badges]]), [[Celestic Town]] {{DL|Celestic Town|shop}}, [[Veilstone Department Store]], [[Ramanas Park]] shop<br>{{a|Pickup}} | | All [[Poké Mart]]s (after obtaining 5 [[Badges]]), [[Celestic Town]] {{DL|Celestic Town|shop}}, [[Veilstone Department Store]], [[Ramanas Park]] shop<br>{{a|Pickup}} | ||
|- | |||
| {{gameabbrev8|LA}} | |||
| | |||
| [[Crafting]]: 1 [[Cheri Berry]], 1 [[Pecha Berry]], 1 [[Rawst Berry]], and 1 [[Aspear Berry]] | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits