14,927
edits
Line 123: | Line 123: | ||
| [[Hulbury]], [[Glimwood Tangle]] | | [[Hulbury]], [[Glimwood Tangle]] | ||
| All [[Poké Mart]]s (after obtaining 6 [[Badge]]s)<br>{{a|Pickup}} (Level 1-20 : Rare, level 21-50 : Uncommon, level 51-60 : Common) | | All [[Poké Mart]]s (after obtaining 6 [[Badge]]s)<br>{{a|Pickup}} (Level 1-20 : Rare, level 21-50 : Uncommon, level 51-60 : Common) | ||
|- | |||
| {{gameabbrev8|BDSP}} | |||
| [[Route]]s {{rtn|206|Sinnoh}}, {{rtn|210|Sinnoh}}, {{rtn|215|Sinnoh}}, {{rtn|216|Sinnoh}}, {{rtn|217|Sinnoh}}, and {{rtn|227|Sinnoh}}, [[Floaroma Meadow]], [[Mt. Coronet]], [[Pastoria City]], [[Great Marsh]], [[Fuego Ironworks]], [[Team Galactic HQ]], {{si|Victory Road}}, [[Stark Mountain]] | |||
| All [[Poké Mart]]s (after obtaining 5 [[Badges]]), [[Celestic Town]] {{DL|Celestic Town|shop}}, [[Veilstone Department Store]], [[Ramanas Park]] shop<br>{{a|Pickup}} | |||
|} | |} | ||
|} | |} |