871
edits
PaperSplash (talk | contribs) (https://twitter.com/BillyKametz/status/1446622080712118275) |
(→Names) |
||
Line 98: | Line 98: | ||
| Doktor Zed | | Doktor Zed | ||
| From his Japanese name | | From his Japanese name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Thai | |||
| ดร.เซ็ด ''Dr. Zed'' | |||
| Transcription of his Japanese name | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits