880
edits
Line 374: | Line 374: | ||
| {{wp|GameStop}} stores | | {{wp|GameStop}} stores | ||
| [http://www.facebook.com/nintendo.no/photos/a.571437989587420/2683066825091182/ October 10 to November 15, 2019] | | [http://www.facebook.com/nintendo.no/photos/a.571437989587420/2683066825091182/ October 10 to November 15, 2019] | ||
|- style="background:#fff" | |||
| Sweden | |||
| {{wp|GameStop}} stores | |||
| [http://www.facebook.com/Nintendo.se/photos/a.621049637939091/2704469889597045/ October 10 to November 15, 2019] | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| Spain | | Spain | ||
Line 379: | Line 383: | ||
| [http://twitter.com/VideojuegosGAME/status/1188926159486099456 October 21 to November 15, 2019] | | [http://twitter.com/VideojuegosGAME/status/1188926159486099456 October 21 to November 15, 2019] | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| | | United Kingdom | ||
| {{wp| | | {{wp|Game (retailer)|GAME}} stores | ||
| [http:// | | [http://twitter.com/GAME_Liverpool/status/1186304007691788288 October 21 to November 15, 2019] | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| Portugal | | Portugal | ||
| [[Nintendo Zone]]s at {{wp|Fnac (retailer)|Fnac}} stores | | [[Nintendo Zone]]s at {{wp|Fnac (retailer)|Fnac}} stores | ||
| [http://pokeportuga.pt/2019/10/evento-distribuicao-shiny-solgaleo-lunala-fnac-portugal/ October 22 to November 15, 2019] | | [http://pokeportuga.pt/2019/10/evento-distribuicao-shiny-solgaleo-lunala-fnac-portugal/ October 22 to November 15, 2019] | ||
|} | |} | ||
edits