158
edits
m (Bot: Modifying zh:第三个扩充包(集换式玩偶) to zh:第三个扩充包(TFG)) |
mNo edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
==Figure list== | ==Figure list== | ||
{| | {| class="roundy" style="background: #{{Unknown color light}}; border: 3px solid #{{Unknown color}}" | ||
|- | |- | ||
| | ! style="background: #{{Unknown color light}}" | No. | ||
! style="background: #{{Unknown color light}}" | Figure Name | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 1/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Aipom|1}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 2/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Aron|2}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 3/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Bayleef|3}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 4/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Bellsprout|4}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 5/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Charmander|5}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 6/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Corphish|6}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 7/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Croconaw|7}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 8/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Diglett|8}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 9/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Drowzee|9}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 10/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Entei|10}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 11/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Exeggcute |11}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 12/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Flareon|12}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 13/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Golbat|13}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 14/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Goldeen|14}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 15/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Gyarados|15}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 16/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Haunter|16}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 17/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Heracross|17}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 18/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Machamp|18}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 19/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Magnemite|19}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 20/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Marshtomp|20}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 21/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Mawile|21}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 22/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Mew|22}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 23/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Minun|23}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 24/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Nuzleaf|24}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 25/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Pinsir|25}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 26/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Plusle|26}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 27/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Raikou|27}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 28/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Rayquaza|28}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 29/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Seviper|29}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 30/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Sneasel|30}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 31/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Snorlax|31}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 32/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Suicune|32}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 33/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Taillow|33}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 34/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Tentacruel|34}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 35/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Tropius|35}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 36/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Tyranitar|36}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 37/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Tyrogue|37}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 38/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Whismur|38}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 39/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Erika|39}} | |||
|- | |- | ||
| | | style="background: #fff" | 40/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Lt. Surge|40}} | |||
|- | |- | ||
| 42/42 || {{TFG ID|Unnamed Third Set|Yellow|42}} | | style="background: #fff" | 41/42 | ||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Sean|41}} | |||
|- | |||
| style="background: #fff" | 42/42 | |||
| style="background: #fff" | {{TFG ID|Unnamed Third Set|Yellow|42}} | |||
|} | |} | ||