62
edits
m (Bot: Adding ja:ようせいの森) |
No edit summary |
||
Line 66: | Line 66: | ||
! style="background:#{{grass color light}}" | Trap | ! style="background:#{{grass color light}}" | Trap | ||
! style="background:#{{grass color light}}; {{roundytr|5px}}"| Floors | ! style="background:#{{grass color light}}; {{roundytr|5px}}"| Floors | ||
|- style="background: #FFF" | |||
| [[File:GustTrapSMD.png]] | |||
| Gust Trap | |||
| 2F | |||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
| [[File:HungerTrapSMD.png]] | | [[File:HungerTrapSMD.png]] | ||
| Hunger Trap | | Hunger Trap | ||
| 10F | | 10F | ||
|- style="background: #FFF" | |||
| [[File:PoisonTrapSMD.png]] | |||
| Poison Trap | |||
| 2F | |||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
| [[File:SealTrapSMD.png]] | | [[File:SealTrapSMD.png]] |
edits