38,183
edits
m (→Description) |
m (→Acquisition) |
||
Line 100: | Line 100: | ||
| {{rt|4|Galar}}, [[Motostoke]] | | {{rt|4|Galar}}, [[Motostoke]] | ||
| [[Hulbury]] ([[Herb Shop]]) | | [[Hulbury]] ([[Herb Shop]]) | ||
|- | |||
| {{gameabbrev8|SwSh}}'''{{color2|{{stamina color}}|The Isle of Armor|IoA}}''' | |||
| [[Challenge Beach]] | |||
| | |||
|} | |} | ||
|} | |} |