1,362
edits
Rockapheller (talk | contribs) |
Rockapheller (talk | contribs) |
||
Line 31: | Line 31: | ||
{| style="margin:auto; width: 100%" | {| style="margin:auto; width: 100%" | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{ActivePoké|Kaz|Electabuzz|Kaz Electabuzz.png|disp=Kaz's Electabuzz|Electric|link=Kaz}} | ||
| {{ | | {{ActivePoké|Kaz|Raticate|Dark City Various.png|Normal|link=no}} | ||
| {{ | | {{ActivePoké|Kaz|Golem|Dark City Various.png|Rock|Ground|link=no}} | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{ActivePoké|Kaz|Kingler|Dark City Kingler.png|Water|link=no}} | ||
| {{ | | {{ActivePoké|Kaz|Rhydon|Dark City Hitmonchan Rhydon.png|Ground|Rock|link=no}} | ||
| {{ActivePoké|Yas|Scyther|Yas Scyther.png|disp=Yas's Scyther|Bug|Flying|link=Yas}} | |||
|- | |- | ||
| {{ | | {{ActivePoké|Yas|Mankey|Dark City Various.png|Fighting|link=no}} | ||
| {{ | | {{ActivePoké|Yas|Machoke|Dark City Various.png|Fighting|link=no}} | ||
| {{ActivePoké|Yas|Hitmonchan|Dark City Hitmonchan Rhydon.png|Fighting|link=no}} ♂ | |||
|- | |||
| {{ActivePoké|Yas|Hitmonlee|Dark City Various.png|Fighting|link=no}} ♂ | |||
|} | |} | ||